fotoateliér Rodinný portrét, vánoční fotografie, zimní zasněžená fotka, boudoir a retro fotka z první republiky? Ano, vše na jednom místě a v jenom dni.


Fotoateliér je nedeleko od centra Poděbrad, v ulici Na Hrázi. Původní stavení s kouzelnou atmosférou ukrývá vlastně 3 ateliéry. Jeden pro moderní ateliérovou a produktovou fotografii s širokou paletou pozadí, druhý pro boudoir i akt a třetí je rozlehlá půda pro retro fotografii disponující množstvím historických rekvizit. Pestrost a velikost prostor umožňuje vyfotit během jediné návštěvy ateliéru několik různých scén či připravit prostorově náročné fotoobrazy.

Technika

Fotografuji 15 let a tomu odpovídají nejen zkušenosti, ale i škála a kvalita používané techniky. Fotoateliér je plně vybaven záblesky, světly, softboxy, odrazy a dalším příslušenstvím. Vedle portrétních a zoomovacích objektivů mohu sáhnout i po makroobjektivech či speciálních sklech upravujících perspektivu. 

Posledních 5 let také fotím v průmyslových prostorech či velkých stavbách, na což jsem vybaven velmi odolnou fototechnikou, ale i odpovídajícími ochrannými pracovními prostředky.

Kontakt

Rád svůj fotoateliér předvedu či proberu Vaši představu fotocení. Neváhejte mě volat na 777 702 303 nebo psát na info@petrvrestiak.com.

Svatební fotografie Svatební fotografie Děti a newborn Děti a newborn Pohádková Elza Pohádková Elza Produktová fotografie Produktová fotografie Focení v Mirákulu, ZOO... Focení v Mirákulu, ZOO... Eventy - koncerty, výstavy, konference... Reportáže, eventy Vánoční focení Vánoční focení